המלצות לקורסקורס מורים ליוגה אצל שגיא:
קורס המורים ליוגה אצל שגיא היה עבורי חוויה מכוננת. ההשתלמות תרמה לי לדעתי בצורה משמעותית להתקדמות בתרגול הפיזי והרוחני. התכנים הועברו בצורה ידידותית ונעימה ובגובה העיניים. במהלך הקורס התגבשה הקבוצה ונוצרו קשרים טובים בין כל המשתתפים. אני מאמין שהתהליך שעברתי בקורס תרם משמעותית לבריאות הגופנית והנפשית שלי. התהליך תרם לי לתהליך ליישום אורח חיים בריא ותזונה נכונה. במהלך הקורס, עשיתי כל מאמץ להגיע ולהשתתף, גם אם הדבר היה כרוך בהשתתפות לאחר טיסה ארוכה ולאחר לילה ללא שינה. אני ממליץ בחום על הקורס ועל המורה, לכל שוחר יוגה ללא קשר לרמת הגמישות / התרגול הפיזי / ההתקדמות הרוחנית. אני ממליץ על הקורס לכול שוחר יוגה, בריאות והתפתחות אישית – בין אם הוא שואף להעביר הלאה את המסר והיוגה או רק להעמקת התרגול, הידע והבריאות האישית.

בברכה,
בני לונגמן 


קורס להוראת היוגה עם המורה שגיא יערי היווה עבורי הכשרה נוספת לחיים- מתנה לחיי. רכשתי כלים מעשיים וידע להתעצמות פנימית והתפתחות. ליצירת שינוי בדפוסי חשיבה והתנהגות בחיי היומיום. נהניתי מהעומק של הקורס, מהתרגולים והיכולת להתבוננות פנימה. הצלחתי ללמוד להקשיב יותר לעצמי. למדתי להתחבר לתחושות, לרגשות ולמחשבות שלי.
הקורס מציע דרכים לעבודה עצמית והתפתחות, כמו גם להעברת הידע הנרכש לאחרים. הקורס היה חווייתי ותיאורטי במידה טובה ומאוזנת.
הלימוד מכיל, קשוב ופתוח והועבר בצורה מעניינת ורגישה. האווירה בכללותה תומכת ותורמת לתחושה טובה.

מומלץ לכל מי שדרכי היוגה קרובים ללבו.
יהודית פיכמן קורס המורים אצל שגיא נפל אצלי בתזמון מושלם במסלול לימודי היוגה שלי. זמן קצר לאחר שחזרתי מקורס המורים של שיבננדה - ה – TTC, נפתח הקורס של שגיא, והיה המשך טבעי ל – TTC. הקורס העמיק והעשיר מאוד את הבסיס שקיבלתי ב – TTC, ולמעשה ליווה אותי במקביל לתחילת דרכי כמורה, והיווה קרש קפיצה משודרג לעולם הוראת היוגה.
הקורס היה חווייתי מאוד, שילב בתוך מספר נושאים עיקריים כמות רבה של ידע באספקטים רבים, וכלל תרגול מעשי בצד לימוד אינטלקטואלי, כשבכל נושא שגיא חלק איתנו מהידע הרב שצבר במהלך שנות ניסיון ולימוד רבות, בצורה מרתקת ובהירה.
הלימוד כולו נעשה בתוך מסגרת של קבוצה שעם הזמן נוצרה בין חבריה אווירה מיוחדת וקרובה, מה שתרם מאוד לחוויית הקורס, ואנחנו בקשר טוב עד היום.

סיגלית שביטשגיא יקר 
תודה רבה על אפשרות שנתת לי להדריך את הקבוצה שלך היום
מצרפת תוכנית לשיעור שבניתי להיום.
היו כמה אתגרים בדרך, אבל מאוד נהנתי ושמחה מאוד שהכל עבר בשלום :)  
הרגשתי מעוד רגועה ובטוחה במה שבחרתי לשיעור. וחשבתי לנכון לעביר שיעור מתוך ניסיון אישי שלי. ההתחברות שלי לתנועה, לנשימה וליכולת שלנו להגמיש ולחזק את הגוף ואת הרוח, אפילו אחרי תקופות פחות מוצלחות או כואבות.
אני מודה לך מכל הלב על כל הידע והבטחון שקיבלתי ממך ( ואקבל :)) זכיתי לפגוש אותך ולהיות תלמידה שלך. הצלחתי לשנות הרבה דברים בתקופה אחרונה. וחלק גדול מאוד דרך היוגה.(וגם יוגה שלך)
באהבה גדולה ובכבוד רב,
נדיה ברודינסקישגיא היקר,          20.8.2017
לפני שלוש וחצי שנים, ישבתי בחוץ בחצר, (הייתי בדיוק בחופשה נפלאה "חופשת לידה" שכמעט ולא ישנים בה. 😊) וחשבתי על מהות החיים... השקט היה מאוד נעים אז התקשרתי לגיסתי רעות ושאלתי אותה איפה אני יכולה לתרגל יוגה. (אני לא תרגלתי אף פעם אבל זכרתי שהיא תרגלה).
רעות הציעה שנלך יחד.
הגעתי לשיעור ופגשתי אותך. העברת את השיעור בצורה מקצועית מאוד נעימה ואם המון אנרגיה חיובית.
ביצענו את תנוחת הדג, הלב שלי נפתח והיה לי ברור שאני נרשמת, ורק חיכיתי לשיעורים השבועיים.
ואז נפתח קורס מורים.
מה לי ולקורס מורים? אני הרי רק מתרגלת כמה חודשים? לא חשבתי יותר מידי פשוט נרשמתי. למדתי בשביל עצמי ולא בשביל להיות מורה.
הלימודים היו ממש "לימודי חיים" בשיעורים שלך ושל עידו למדתי להתבונן על המחשבות, הרגשות, החוויות (הטובות והפחות טובות) איך להיות מודעת, ולא לפעול מתוך הרגלים או אינסטינקטים. איך ההכרה שלי מנסה לשלוט בי ע"י תשוקות, כעסים, פחדים, רצונות, אני רואה אותם כעת ומנסה לא לתת להכרה לשלוט במעשי. מכוונת למקום גבוה יותר מעצמי ואני.
בד בבד עם הלימודים הלב שלי נפתח הרגשתי אהבה חזקה מאוד לאנשים סביבי משפחתי וחברי. והעיקרון של "אי-פגיעה" משמש כנר לרגליי.ואכן עד לפני כמה חודשים למדתי ממש רק לעצמי, הצהרתי בפני כל מי ששאל שאני לא מתכוונת להיות מורה.
אבל אז קרה משהו, שהיה חזק ממני.
אולי האהבה הרבה, הרצון לעשות משהו טוב לאחרים, או אולי ההרגשה שאני מאמינה שאני יכולה...
זה התחיל עם המשפחה שלא הולכים לישון בלי הרפיה (ולא משנה מה השעה ?!) והמשיך עם חברות ועכשיו עם השיעור הראשון בפני הקבוצה.
ועכשיו אני רוצה להיות מורה!
שגיא - אין לי ספק שהכל בזכותך! מורה דרך במלוא מובן המילה. מורה מלא בהשראה, מלמד ברוגע, בשמחה וחוכמה רבה.

תודה לך על כל הטוב שאתה עושה
שכל הטוב הזה יחזור אליך חזרה.
באהבה רבה 
רויטל ברילנשטיין